В КПН «Овруцька міська лікарня» відбулись урочистості з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри

  • 147

Фото без опису12 травня в КПН «Овруцька міська лікарня» відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня медичної сестри. Багато гарних та щирих слів день було адресовано працівникам сестринської справи.

З вітальними словами до колективу медичних сестер звернулись Овруцький міський голова Іван Коруд, директор КНП «Овруцька міська лікарня» Валентина Шубан, директор КНП «Овруцький ЦПМСД» Олександр Шевчук та головна медична сестра Наталія Кудря.

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, високий рівень професіоналізму, добросовісне виконання професійних обов’язків  сестри медичні були нагороджені грамотами від департаменту охорони здоров’я та  грамотами й грошовою винагородою від Овруцької міської ради.

Міський голова Іван Коруд зазначив: «Медична сестра - це одна з основних складових медичної галузі,  це  життєлюбність, це – розуміння чужої біди, це – мудрість і людяність, це – величезна любов до людей, це – душа і серце, віддані людям. Ваші золоті руки дарують людям радість життя, ваше добре слово вселяє віру у зцілення. Бажаю вам доброго здоров’я, злагоди, здійснення мрій та перемоги. Нехай ваші рідні, які сьогодні потужною стіною, зі зброєю в руках  захищають свою рідну Україну від окупанта - здоровими, якнайшвидше, повернуться до рідних домівок.»

Учасники заходу хвилиною мовчання ушанували пам'ять усіх, хто загинув унаслідок збройної агресії російської федерації.