Овруцька міська рада повідомляє, що на території територіальної громади працюють підприємці за програмою «єВідновленя»

  • 293

Фото без описуОвруцька міська рада повідомляє, що на території територіальної громади працюють підприємці за програмою «єВідновленя».    

Фото без опису

                В зазначених магазинах можливо придбати відповідні товари за кошти надані в межах програми «єВідновлення». Оновлену та актуальну інформацію про бізнес-партнерів по програмі «єВідновлення»  можливо отримати за посиланням https://erecovery.diia.gov.ua/participants.html.

За час роботи комісії з надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених або знищених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Роcійської Федерації проти України надійшло на розгляд через програму «єВідновлення» 54 заяви про надання компенсації. Проведено 7 засідань комісії на яких розглянуто 54 заяви, прийнято та завтерджено відповідні рішення, надано компенсацію на суму до 7 мільйонів гривень.

За отриманням консультацій по програмі «єВідновлення» можна звернутись на урядову гарячу  лінію за номером 15-45 та на номер гарячої лінії комісії по відшкодуванню - +80968905686, прийом дзвінків відбувається з 8-00 по 17-00 з понеділка по п’ятницю.