Привітання міського голови з нагоди Дня Державного Герба України

Фото без описуШановні жителі громади!

Сьогодні Україна відзначає день Державного Герба України, одного із трьох державних символів нарівні з Державним Прапором України та Державним Гімном України.

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

Тризуб – це символ боротьби за суверенітет нашої Держави. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «ВОЛЯ». Кожен патріот та свідомий українець схиляє голову перед гербом своєї країни.

Вітаю усіх з цим визначним днем!

Шануймо наші державні символи-обереги.

І нехай Державний Герб несе волю народу, додаючи сил кожному українцю на шляху до ПЕРЕМОГИ.

З повагою, міський голова       Іван Коруд