Протягом 7-9 березня 2024 року в закладах освіти Овруцької МТГ відзначали «Шевченківські дні»

  • 84

Фото без описуПротягом 7-9 березня 2024 року в закладах освіти Овруцької МТГ  відзначали «Шевченківські дні».

У цьому році виповнюється 210 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Світлий образ Великого Кобзаря - безсмертний, як і сам народ, що породив його.

Він – вічна святиня, уособлення найвищого розуму і непізнаного духу, він – невмируща душа і пам'ять української нації...

  Він став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність. І сьогодні захищає, надає сили і надихає українців на боротьбу за свободу у ці дні війни з росією.

Напередодні відзначення 210-річниці з Дня народження Тараса Шевченка в закладах освіти нашої громади відбулися заходи: тиждень та майстер-класи з мовознавства, вікторини, квести, ігри, виставки малюнків, читання віршів, перегляд відео матеріалу, участь у челенджі «Великий кобзар у моєму серці», бліц - гра «Тарас Шевченко: чи справді ми його знаємо?», інтелектуально - розважальна гра «Хто ? Де ? Коли?» тощо.

Під час заходів учні та вихованці поринули у дивовижний світ творчості Тараса Шевченка.

Адже  Шеченко – один з найголовніших постатей української культури, який поклав життя на вівтар служіння своєму народу.

Нехай його слова і вірші й надалі будуть дороговказом для життя кожному українцю, щоб наші діти та онуки отримали у спадок державу, яку заповів нам Великий Кобзар!