Укренерго: Стан енергосистеми станом на 10 грудня

  • 141

Фото без опису

 

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Споживання електроенергії по країні продовжує зростати. У зв’язку з цим зберігається необхідність ощадливого енергоспоживання.

Просимо мешканців переносити використання потужних електроприладів на нічні години – після 23:00, коли навантаження на мережу є значно нижчим.

💥 НАСЛІДКИ ВОРОЖИХ ОБСТРІЛІВ

Минулої ночі ворог знову завдав ударів по енергетичній інфраструктурі в кількох регіонах. На ранок зафіксовані знеструмлення у Миколаївській та Харківській областях.

Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання та роблять все можливе, щоб якнайшвидше повернути світло кожному споживачу.

З початку року енергосистема України зазнала восьми масованих ракетно-дронових атак. У результаті – в усіх регіонах нині застосовуються вимушені обмеження споживання:

• графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу;

• погодинні відключення для населення.

Актуальний графік для вашої адреси – на офіційних сторінках вашого оператора системи розподілу (обленерго).

📊 СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

За даними на 10 грудня, 9:30, рівень споживання був на 1,1% вищим, ніж у цей же час попереднього дня.

Причина – зменшення застосування обмежень у низці регіонів.

Вчора, 9 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований удень та перевищив показник понеділка на 2,8% – також через менший обсяг вимушених обмежень.

👉 Просимо максимально обмежити користування потужними електроприладами.

За можливості перенесіть енергоємні процеси на нічний час – після 23:00. Це допоможе зменшити навантаження на систему та скоротити тривалість можливих відключень.

⚠️ ВАЖЛИВО

- Ситуація в енергосистемі динамічна та може змінюватись.

- Слідкуйте за оновленнями на офіційних ресурсах вашого обленерго.