Юні овруцькі боксери стали призерами різдвяного турніру у столиці

  • 279

Фото без опису

 

Минулими вихідними у місті Києві відбулася відкрита першість КДЮСШ «Різдвяний турнір-2025» з боксу серед спортсменів 2010-2017 років народження.

У змаганнях взяли участь понад 100 юних боксерів із Києва, Черкас та Овруча. Овруцьку громаду на турнірі гідно представили 9 спортсменів боксерського клубу «Eagls» м. Овруч.

Участь команди стала можливою завдяки постійній підтримці Овруцької територіальної громади, ДЮСШ м. Овруч, благодійного фонду Максима Булавіна (м. Київ), громадської організації «Важливі дії» (м. Біла Церква) та Федерації змішаних бойових мистецтв Овруччини.

У надзвичайно яскравих і напружених поєдинках 7 боксерів овруцької команди, серед яких, зокрема, Владислав Шваб, Дмитро Шмуйло, Артем Щипський, Богдан Романенко, Ілля Шваб, Артем Стецюк і Захар Шваб здобули перемоги та стали чемпіонами турніру, продемонструвавши високий рівень підготовки, силу духу та жагу до перемоги.

Усі учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями, а також отримали смачні різдвяні подарунки.

Вітаємо юних спортсменів і тренерів з успішним виступом та бажаємо нових спортивних досягнень!