В Овруцькій громаді відбулося покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених подіям та жертвам Другої світової війни

Починаючи з 2015 року Україна долучилася до європейської традиції вшанування перемоги над нацизмом — не святкуємо, а пам’ятаємо. Саме так у суспільстві утвердилося сприйняття 8 травня та подій Другої світової війни крізь людський вимір — із глибокою шаною до тих, хто боровся проти нацизму, захищав рідну землю та виборював право майбутніх поколінь на життя у мирі.
У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років ми схиляємо голови перед усіма борцями з нацизмом, висловлюємо вдячність ветеранам, увічнюємо пам’ять полеглих воїнів і безневинних жертв Другої світової війни — найкривавішої та найжорстокішої трагедії в історії людства.
Сьогодні, 8 травня, в Овруцькій громаді відбулося покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених подіям та жертвам Другої світової війни, а також борцям за волю й незалежність України різних поколінь і сучасним Героям — до стели «І мертвим, і живим Захисникам у російсько-українській війні» та стенду «Пам’ятаємо кожного, хто захищав суверенітет і територіальну цілісність України».
Участь у покладанні квітів взяли Овруцький міський голова Іван Коруд, перший заступник міського голови Денис Огородов, голови ветеранських організацій та представники громадськості. У мовчазній скорботі та щирій вдячності присутні вшанували пам’ять усіх, хто загинув у роки Другої світової війни, а також тих, хто віддав своє життя за свободу, незалежність і майбутнє України у боротьбі з нинішнім російським агресором.
Сьогодні історія знову нагадує нам високу ціну миру. І так само, як покоління переможців боролося з нацизмом, нині українські воїни мужньо захищають рідну землю від російського загарбника, виборюючи право України на свободу, незалежність і справедливий мир.
Пам’ятаємо кожного. Шануємо подвиг. Боремося за Україну.
Слава Україні! Героям слава!


