Важлива інформація від КНП "Овруцька міська лікарня"
Шановні пацієнти!
Доводимо до вашого відома, що з 08 травня 2026 року у КНП «Овруцька міська лікарня» тимчасово призупиняються планові госпіталізації до неврологічного відділення, відділення медичної реабілітації та дитячого відділення у зв’язку з проведенням ремонтних робіт системи опалення.
Розуміємо, що такі зміни можуть створити певні незручності, та дякуємо вам за розуміння і терпіння. Проведення ремонтних робіт є необхідним для забезпечення належних та комфортних умов перебування наших пацієнтів у майбутньому.
Про відновлення планових госпіталізацій буде повідомлено додатково.



