Привітання Овруцького міського голови з Днем Європи

Дорогі Овручани!
Сьогодні Україна разом із європейською спільнотою відзначає День Європи.
Для нас це не формальність і не просто дата в календарі. Це про цінності, які українці захищають щодня — свободу, гідність, демократію, право самостійно обирати своє майбутнє.
Україна — це Європа. Не лише географічно чи історично. Це наш свідомий вибір, за який сьогодні наш народ платить надзвичайно високу ціну.
Сьогодні Україна захищає не лише себе. Наші воїни боронять мир, безпеку та цінності всієї Європи. І ми вдячні нашим європейським друзям і партнерам за підтримку, солідарність, спільні проєкти, гуманітарну допомогу, відновлення громади і віру в Україну.
День Європи — це ще одне нагадування, що наше майбутнє — у сильній, вільній та демократичній європейській державі.
Щиро вітаю всіх наших європейських друзів і партнерів зі святом. Дякую, що ви поруч із нами та Україною у найважчі часи. Разом ми обов’язково вистоїмо, переможемо та побудуємо мирне і сильне майбутнє для наступних поколінь.
Овруцький міський голова Іван КОРУД


