Привітання Овруцького міського голови з Днем матері

  • 81

Фото без опису

 

Любі жінки, дорогі наші матері!

У день найчарівнішого і найглибшого за змістом свята – День матері – хочеться говорити просто і щиро, з вдячністю до кожної, хто дарує життя, любов і опору.

Мама, мати, ненька… Скільки ніжності й любові в цих словах. У них – тепло, з якого починається життя, і світло, яке ми несемо в собі крізь роки. Ми ростемо, дорослішаємо, йдемо у світ, але завжди десь усередині залишаємося дітьми, які знають: є людина, що чекає. Що відчуває без слів. Що пробачить і підтримає завжди. Це – мати.

Бо ж недаремно кажуть, що материнська любов тиха, але найсильніша. Вона не зникає з часом, не знає відстаней і не вимагає нічого взамін. Саме вона тримає нас у найважчі миті, додає віри і вчить не здаватися.

Сьогодні з особливою шаною звертаюся, насамперед, до матерів, чиї діти боронять Україну, і до матерів, які самі стали на захист Батьківщини. Ви — подвійна сила цієї землі. У ваших серцях поєднані тривога і мужність, біль і незламність. Ваш приклад — це тиха, але велика правда про силу української жінки-матері, бо ви живете в постійному чеканні, у тривозі, яка не має вихідних. Але саме ваша любов тримає те, що неможливо виміряти — силу духу ваших дітей і віру всієї країни. У ваших серцях — щоденна молитва, яка не зупиняється ні на мить.

Найглибша шана — матерям, які втратили найдорожче. Жодні слова не здатні зменшити цей біль. Пам’ять про ваших синів і дочок — частина нашої спільної історії: болюча, але священна. Вони залишили після себе приклад жертовної любові до рідної землі й безсмертний подвиг, який живе в серці країни як вдячність, як шана і як обов’язок берегти те, за що вони боролися.

І щира вдячність тим, хто зігріває теплом не лише своїх дітей, хто підтримує, допомагає, стає опорою для інших. У цьому — особлива сила, яку не завжди видно, але яка робить цей світ по-справжньому добрішим.

Дорогі матері — молоді й сивочолі, рідні й ті, хто став опорою для інших, — щиро бажаю вам здоров’я, душевного спокою і довгих років життя. Нехай у ваших серцях буде більше радості, ніж тривог, нехай кожна ваша молитва буде почута, а на очах з’являються лише сльози радості. І нехай любов, яку ви віддаєте, завжди знаходить дорогу назад до вашого серця. Миру й добра кожній вашій родині й нашій рідній Україні.

З повагою і вдячністю міський голова Іван КОРУД