Привітали матерів загиблих, безвісти зниклих та полонених Захисників

  • 133

Фото без описуСьогодні, у День матері, Овруцький міський голова Іван Коруд, працівники міської ради та старости старостинських округів відвідали матерів і дружин загиблих, померлих, зниклих безвісти та полонених Захисників України.

У теплій і щирій атмосфері їх привітали зі святом та висловили слова глибокої вдячності за виховання синів і підтримку чоловіків, які стали на захист України, її свободи та майбутнього.

Особливі слова шани сьогодні звучали для матерів і дружин, які пережили найтяжчий біль — втрату своїх дітей та чоловіків. Їхні рідні віддали життя за рідну землю, за мирне небо, за кожного з нас. Попри невимовний смуток, ці жінки мужньо несуть у серці світлу пам’ять про своїх Героїв.

Окремі слова підтримки були адресовані матерям і дружинам Захисників, які нині вважаються зниклими безвісти або перебувають у полоні. Щодня вони живуть вірою та надією, чекаючи найважливішої звістки — повернення рідних додому. Від щирого серця бажаємо, щоб їхня найзаповітніша мрія якнайшвидше здійснилася — щоб сини та чоловіки повернулися живими у рідні домівки, в обійми тих, хто любить і чекає.

Матерям побажали міцного здоров’я, душевної сили, підтримки близьких людей та Божої опіки.

Схиляємо голови перед материнською любов’ю та жертовністю.