У скарбничці овруцьких боксерів — 8 золотих медалей

  • 107

Фото без опису

 

Протягом 9-10 травня у місті Коростень відбувся перший відкритий чемпіонат міста з боксу пам’яті Героїв. У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів різних вікових груп та вагових категорій із Коростеня, Малина, Житомира, Радомишля та Овруча.

Овруцьку громаду на турнірі представила боксерська команда «Eagles» («Орли») у складі 14 спортсменів.

За результатами яскравих, видовищних і запеклих поєдинків 8 наших боксерів стали чемпіонами турніру, поповнивши скарбничку спортивних здобутків громади вісьмома золотими медалями у своїх категоріях.

Федерація змішаних бойових мистецтв Овруччини в особі директора Олександра Левківського, тренера Артема Ліма та секретаря Михайла Старовойта висловлює щиру вдячність міському голові Івану Коруду, адміністрації Овруцької ДЮСШ, а також усім партнерам і друзям федерації за підтримку у розвитку боксу, допомогу в організації поїздок юних спортсменів на змагання та створення умов для їхнього спортивного зростання.

Пишаємось нашими спортсменами та бажаємо їм нових перемог, впевненості, витримки й подальших успіхів на ринзі!