Шановні жителі громади, подбайте про безпеку

  • 104
Фото без опису
 
 
Шановні керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, шановні жителі громади!
У зв’язку з підвищеною небезпекою та реальною загрозою ворожих атак, закликаю всіх невідкладно пройти до найближчих укриттів або перебувати у безпечних місцях відповідно до правил цивільного захисту.
Керівників підприємств, установ та організацій прошу оперативно організувати інформування працівників, забезпечити дотримання заходів безпеки та, у разі необхідності, тимчасово призупинити робочий процес для збереження життя і здоров’я людей.
Шановні жителі громади! Зберігайте спокій, не піддавайтеся паніці, уважно слідкуйте за офіційними повідомленнями та сигналами повітряної тривоги. Не ігноруйте попередження та подбайте про безпеку рідних, дітей і людей похилого віку.
Пам’ятаймо: наша згуртованість, відповідальність і взаємопідтримка — запорука безпеки громади.