Овруцький Центр ПМСД запрошує на День донора
Шановні жителі Овруцької громади!
21 травня до нас завітає Житомирський центр крові.
Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до збору крові для Збройних Сил України та обласних медичних закладів!
Якщо маєте хронічні захворювання чи приймаєте ліки — проконсультуйтесь із лікарем на місці.
серцево-судинні, печінкові чи ниркові захворювання,
цукровий діабет, онкологія, вірусні гепатити В і С,
ендокринні хвороби, тяжкі хірургічні втручання.
яєць, молочних продуктів, масла, жирного м’яса, ковбас, копченостей, снеків, фастфуду, жирних солодощів.
Хай ваша добра справа допоможе врятувати життя!



