Звернення КНП "Овруцька міська лікарня": територія медичного закладу - не транзитна зона і не скорочений шлях

  • 82

Фото без опису

 

Шановні гості та мешканці громади!

На території КНП «Овруцька міська лікарня» тривають будівельні роботи. У зв’язку з цим в’їзд на територію закладу облаштований шлагбаумом та діють тимчасові обмеження руху транспорту.

Проте змушені звернути увагу на ситуацію, яка останнім часом викликає серйозне занепокоєння.

Частина водіїв мопедів, скутерів, мотоциклів та велосипедів продовжує заїжджати на територію лікарні в обхід шлагбаума, нерідко — на значній швидкості та без урахування того, що територія медичного закладу є простором підвищеної безпеки для пацієнтів.

Лікарня — це не транзитна зона і не скорочений шлях.

Щодня територією пересуваються:

• пацієнти після операцій;

• люди похилого віку;

• маломобільні пацієнти;

• батьки з дітьми;

• медичні працівники;

• бригади екстреної медичної допомоги.

Багато пацієнтів фізично не мають можливості швидко відійти чи зреагувати на транспортний засіб, який раптово рухається територією лікарні. Гучний звук двигунів та рух на великій швидкості також створюють додатковий стрес і тривогу для людей, які перебувають на лікуванні.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху:

• не використовувати територію лікарні для наскрізного проїзду;

• об’їжджати територію медичного закладу дорогами загального користування;

• дотримуватись безпечної швидкості та правил дорожнього руху;

• поважати пацієнтів і роботу медичного персоналу.

Окремо звертаємось до водіїв приватного транспорту.

У зв’язку з проведенням будівельних робіт прохання не залишати приватні автомобілі на території лікарні, особливо поза межами визначених місць для паркування.

Адміністрація лікарні не несе відповідальності за збереження приватного транспорту, залишеного на території закладу.

Також неправильно припарковані автомобілі суттєво ускладнюють рух карет екстреної медичної допомоги.

Для медиків кожна хвилина має значення.

Автомобіль швидкої допомоги не повинен шукати можливість об’їхати транспорт, залишений із порушенням правил паркування.

Просимо водіїв:

• не блокувати під’їзди до відділень;

• не залишати транспорт біля в’їздів та проїздів;

• надавати безперешкодний рух каретам швидкої допомоги.

КНП «Овруцька міська лікарня» дякує всім, хто з розумінням ставиться до тимчасових незручностей та допомагає зберігати безпечний простір для пацієнтів, медиків і відвідувачів.

Повага до лікарні починається з відповідального ставлення до безпеки людей.

КНП "Овруцька міська лікарня"