В Овручі урочисто відкрили чемпіонат Житомирської області з футболу серед аматорських команд сезону-2026
Старт нового футбольного сезону відбувся в урочистій атмосфері та став ще однією знаковою подією у рамках відзначення 1080-річчя древнього Овруча. На домашньому полі ФК «Полісся-Овруч» зустрівся з командою СК «Гладковичі».
Участь в урочистому відкритті чемпіонату взяли голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк та його перший заступник Віктор Радушинський, Овруцький міський голова Іван Коруд та Гладковицький сільський голова Микола Буховець, голова Овруцької територіальної асоціації футболу Юлія Каргіна і директор Овруцької ДЮСШ Руслан Воробей.
Старт спортивній події дав Державний Гімн України у виконанні Надії Сарнавської із Кварцитного, після чого розпочалася офіційна частина заходу.
Звертаючись із вітальним словом до спортсменів, тренерів та вболівальників, Руслан Павлюк зазначив, що, незважаючи на всі складні життєві випробування, які сьогодні переживає Україна через війну, завдяки нашим Захисникам і Захисницям ми маємо можливість дивитися в майбутнє й розвивати спорт, як одну з важливих складових здорової та сильної нації. Водночас він подякував Овруцькій міській раді в особі міського голови Івана Коруда за підтримку та розвиток спорту в громаді, а також побажав Овручу з нагоди 1080-річчя подальшого розвитку, єдності, миру й нових спортивних перемог.
Заразом голова Житомирської обласної асоціації футболу вручив грамоти за вагомий внесок у розвиток спорту Овруцькому міському голові Івану Коруду, голові Овруцької територіальної асоціації футболу Юлії Каргіній, головному судді Овруцької громади з футболу Михайлу Мартиновичу та приватному підприємцю Олегу Скорецькому.
Вітання з нагоди Дня міста та відкриття чемпіонату області з футболу висловив Овруцький міський голова Іван Коруд.
«Дякую Богові та нашим Захисникам і Захисницям, що ми маємо змогу відкрити чемпіонат області з футболу у цей знаковий для нашого міста день — 1080-річчя Овруча. Наше місто має глибоку та славну історію, і не менш важливу роль у його розвитку та популяризації відіграють досягнення наших спортсменів, які гідно представляють і прославляють рідний Овруч та громаду не лише на місцевому, а й на обласному та всеукраїнському рівнях.
Тож щиро зичу всім з нагоди Дня міста міцного здоров’я, добробуту та єдності, а найголовніше — щоб здійснилася найзаповітніша мрія всього українського народу і нашої громади — настав переможний мир. А нашим спортсменам бажаю чесної боротьби, впевнених перемог, нових здобутків та незламного спортивного духу», — зазначив міський голова.
Крім того, очільник громади вручив почесні грамоти за розвиток і популяризацію футболу голові Житомирської обласної асоціації футболу Руслану Павлюку і тренеру футбольних команд Овруцької дитячо-юнацької спортивної школи WU-14 та WU-15 серед дівчат Валерію Мелешку, а їх капітанам – солодкі подарунки.
Перед початком матчу учасники та глядачі вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх Героїв України, Захисників і Захисниць, які віддали життя за свободу та незалежність нашої держави.
Право першого символічного удару було надано ветерану-десантнику Віталію Іванцову, після чого гравці ФК «Полісся-Овруч» та СК «Гладковичі» зійшлися у поєдинку. Попри напружену та цікаву гру, жодна з команд так і не змогла вразити ворота суперника, тож матч завершився безгольовою нічиєю.
Футбольні баталії цього дня продовжили юні спортсменки Овруцької ДЮСШ, які взяли участь у другому колі Чемпіонату області серед жіночих команд.
Зокрема, у віковій категорії WU-14 наші футболістки зустрілися з командою «Панчоха» (Новий Завод), поступившись гостям із рахунком 0:4. Старша група WU-15 провела поєдинок проти команди Житомирського обласного спортивного ліцею, де матч завершився з рахунком 2:6 на користь суперниць.
Зрештою, сьогоднішні змагання довели, що футбол — це не лише спорт, а й символ єдності, сили духу та підтримки наших Захисників і Захисниць. Саме такі події об’єднують громаду, надихають молодь до зорового способу життя та утверджують незламність українського духу.



