Привітання Овруцького міського голови зі Всесвітнім днем сімейного лікаря

  • 72

Фото без опису

 

19 травня українська медична галузь разом зі світовою лікарською спільнотою відзначає Всесвітній день сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо шану лікарям первинної ланки медицини, їхній нелегкій праці та надзвичайно важливій ролі у житті кожного з нас. Тож мої щирі вітання колективу сімейних лікарів КНП «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги».

У сучасному житті сімейний лікар найбільш наближений до людини — це та «перша інстанція», куди звертається пацієнт, коли зіштовхується з недугою. Саме від професіоналізму сімейного лікаря, вчасно встановленого діагнозу та правильно визначеного подальшого рівня медичної допомоги часто залежить не лише успішність лікування, а й віра людини в одужання.

У непростий для країни час ваша праця заслуговує особливої поваги та вдячності. Попри втому, навантаження й щоденні виклики ви залишаєтесь вірними своєму покликанню, сумлінно дбаючи про здоров’я жителів нашого міста і громади.

Дякую вам за професіоналізм, людяність, чуйність і відданість справі.

Зичу вам міцного здоров’я, витримки, добробуту та вдячності від людей. Нехай у вашому житті буде більше світлих днів, добрих новин і щирих усмішок. Добра і миру кожній вашій родині та нашій рідній Україні.

З повагою міський голова Іван КОРУД