На передодні Дня святого Миколая в Овруцькому Будинку культури відбулися святкові заходи, для дітей пільгових категорій
До дня Святого Миколая в усіх закладах освіти Овруцької громади було проведено численні святкові заходи
Овруцький міський голова взяв участь у форумі «Стійкість людини – стійкість системи», який наразі приходить у Києві
