Рішення міської ради №2420 «Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Міністра соціальної політики України Оксани ЖОЛНОВИЧ, Голови правління Пенсійного фонду України Євгенія КАПІНУСА, Начальника головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Івана ЗАІНЧКОВСЬКОГО»
Скликання: | 8 |
Сесія / комісія: | 56 |
Тип документу: | Рішення міської ради |
Дата прийняття: | 24.01.2024 |
Дата оприлюднення: | 05.02.2024 |
Номер документу: | 2420 |
Назва документу: | Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Міністра соціальної політики України Оксани ЖОЛНОВИЧ, Голови правління Пенсійного фонду України Євгенія КАПІНУСА, Начальника головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Івана ЗАІНЧКОВСЬКОГО |
Прикріплені файли: |