Як реалізувати стратегію розвитку громади?     Робоча група міської ради з оновлення Стратегії розвитку громади формує План заходів із її реалізації (скорочено – ПЗР). Якщо стратегія – аналітична складова планування, визначення та обґрунтування пріоритетів, послідовності та території їх реалізації, то ПЗР – це жорстка конкретика: хто, як коли, де, що, за які кошти та головне – для чого робитиме ті чи інші бажані зміни.  Тож минулої п’ятниці, 27 жовтня, робоча група з оновлення Стратегії розвитку Овруцької громади зібралась втретє – за участю старост, начальників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних підприємств. Вони разом із експертом зі стратегічного планування Володимиром Бойком переглянули структуру цілей та завдань майбутньої стратегії (або ж – «дерево цілей») – з огляду на пропозиції проєктних ідей,¸що надійшли. За підсумками обговорення, що тривало у формі діалогу учасників зустрічі з експертом, було скорочено дві оперативні цілі та п`ять оперативних завдань, ще кілька – зазнали змін у формулюваннях. Робоча група доручила профільному відділу міської ради та залученому експерту внести відповідні зміни до тексту проєкту стратегії.  Наступним кроком став відбір самих проєктів розвитку до ПЗР Стратегії за відповідними критеріями. Робоча група вирішувала, чи підходить той чи інший проєкт до Стратегії та оцінювала його за спеціально розробленою шкалою. В підсумку відібрано 43 проєкти.  Водночас виконання кількох завдань поки що не забезпечено конкретними проєктними ідеями. Тому робоча група вирішила продовжити їх збір до 5 листопада цього року (включно) за посиланням https://forms.gle/SJhpuPVtnQxby6pbA. Також можна надіслати заповнену форму технічного завдання на електронну пошту ovruch.invest@gmail.com.