Список членів виконкому Овруцької міської ради

  1. Коруд Іван Ярославович – міський голова
  2. Кисіль Віктор Леонідович – секретар ради
  3. Гришковець Володимир Миколайович – перший заступник міського голови
  4. Рибинська Наталя Михайлівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  5. Лобик Сергій Анатолійович - Керуючий справами виконавчого комітету Овруцької міської ради
  6. Доброноженко Володимир Володимирович – пенсіонер МО України
  7. Прокопенко Наталія Миколаївна – заступник голови ГО «Овруцька міська спілка ветеранів АТО»
  8. Куліш Валентина Петрівна – генеральний директор ПрАТ «Овруцький хлібозавод»
  9. Кузьменко Галина Миколаївна – приватний підприємець
  10. Мошковський Володимир Олександрович – директор ТДВ Овруцьке АТП-11847
  11. Пестич Наталія Миколаївна – начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Овруцького управління Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області;
  12. Антонюк Володимир Миколайович
  13. Возняк Ігор Іванович –  головний інженер Овруцького РЕМ АТ «Житомиробленерго»
  14. Лукіша Олександр Васильович – голова ГО "Овруцька міська організація ветеранів України"
  15. Герасимчук Олександр Миколайович –  головний спеціаліст міської ради
  16. Герасимчук Наталія Іванівна – староста Бондарівського старостинського округу
  17. Круглян Сергій Миколайович – староста Великофоснянського (Раківщинського) старостинського округу
  18. Божок Сергій Миколайович – староста Великохайчанського старостинського округу
  19. Бобик Тетяна Іванівна – староста Великочернігівського старостинського округу
  20. Барановський Юрій Іванович – староста Гошівського старостинського округу
  21. Бовсуновський Михайло Вікторович – староста Ігнатпільського старостинського округу
  22. Лавник Іван Михайлович – староста Кирданівського старостинського округу
  23. Сергійчук Микола Михайлович – староста Норинського старостинського округу
  24. Ломака Валентина Михайлівна – староста Підрудянського старостинського округу
  25. Белоцький Сергій Дмитрович – староста Покалівського старостинського округу
  26. Янкевич Андрій Вікторович – староста Піщаницького старостинського округу
  27. Кващук Любов Миколаївна – староста Шоломківського старостинського округу
  28. Левківський Василь Іванович – староста Левковицького старостинського округу
  29. Ігнатюк Ніна Валентинівна – староста Руднянського старостинського округу
  30. Струтовська Людмила Іванівна – староста Зарічанського старостинського округу
  31. Демидчук Анатолій Іванович – адміністратор віддаленого робочого місця відділу ЦНАП міської ради
  32. Дідуель Сергій Анатолійович – адміністратор віддаленого робочого місця відділу ЦНАП міської ради

 

Гід державних послуг. Банер