Сформовано нову матрицю для стратегії розвитку Овруцької громади

Сформовано нову матрицю для стратегії розвитку Овруцької громади   Нова структура цілей та завдань (її також називають – дерево цілей або – матриця) сформовано на другому засіданні робочої групи, що створення для актуалізації чинної стратегії розвитку Овруцької громади. Працювала вона 28 вересня за участю заступника міського голови Наталії Рибинської, старост старостинських округів, керівників комунальних підприємств, молоді, представників громадської організації, а також залученого експерту Володимира Бойка. На початку робоча група та громадськість уточнили формулювання стратегічного бачення – до нього внесли деякі корективи, наголосивши на прагненні створити сприятливі умови для життя мешканців та мешканок, а відкритість до інвестицій. Далі учасники скористалися методом  SWOT-аналізу для того, аби проаналізувати поставлену мету (а бачення – це мета розвитку громади) на предмет сильних та слабких сторін, можливостей та загроз. Основна частина робота присвячувалася напрацювання нового дерева цілей стратегії розвитку громади. З огляду на зміст стратегічного бачення були визначені чотири пріоритети – стратегічні цілі, а саме: 1. Забезпечення для мешканців та мешканок громади умов самореалізації на засадах соціальної активності та згуртованості спільноти 2. Модернізація та розвиток інфраструктури громади, покращення надання комунальних послуг 3. Підтримка сталого економічного розвитку території за допомогою створення сприятливих умов для підприємництва 4. Перетворення Овруцької громади на територію туристичної дестинації. Наступним крок – формування оперативних цілей, а потім – завдань. На основі напрацьованої структури (проєкту) найближчим часом буде оголошено про початок збору проєктних ідей. Робоча група запрошує всіх небайдужих мешканців та мешканок громади взяти участь та внести свої пропозиції. Розробка Стратегії розвитку громади здійснюється експертною підтримкою громадської організації «Ендшпіль» в рамках її проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Цей захід не обов’язково відображає погляди USAID та уряду США.

Засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Овруцької територіальної громади на 2024–2027 рр

«Овруцька громада – древлянський край, де височіє Словечансько-Овруцький кряж – місце незабутніх вражень. Безпечна спільнота вільних підприємливих людей, поєднаних різноманіттям та можливостями для самореалізації. Територія, що приваблює до себе інвестиції. Дружня до довкілля громада, економіка якої спирається на обробку дерева та гранітів, із розвинутим підприємництвом та фермерством, рекреаційно-туристичною інфраструктурою й поліською автентикою», – такий проєкт нового стратегічного бачення розвитку громади.

Овруцька громада здійснюватиме актуацізацію існуючої Стратегії розвитку громади

21 червня відбулася організаційна зустріч для обговорення плану роботи та знайомства ОМС громад з експертами з нагоди старту гранту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей» в межах проекту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування  USAID HOVERLA», виконавцем якого буде ГО «Ендшпіль».

Фахівці 96 громад України відвідали Овруцьку громаду в онлайні аби перейняти досвід стратегічного планування, організований ULEAD з Європою

Гроші самі не приходять. Потрібно працювати на створення умов, щоб вони з’явились. Але як це робити? Що громада може змінити аби бізнес розвивався і бюджет зростав? 30 листопада фахівці 96 громад України відвідали Овруцьку громаду в онлайні аби перейняти досвід стратегічного планування.

Про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Овруцької міської територіальної громади на період до 2027 року на 2022 – 2024 роки

Овруцька міська рада розпочала роботу з актуалізації Стратегії розвитку Овруцької міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія) та Плану реалізації на 2022 – 2024 роки.

В Овруцькій міській територіальній громаді розпочато роботу по актуалізації Стратегії розвитку до 2027 року та формування завдань з її реалізації на 2022-2024 роки.

Відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Овруцької ОТГ до 2027 року

03.06.2021 року відбулось засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Овруцької ОТГ до 2027 року, склад якої було оновлено відповідно до розпорядження міського голови №106 від 19.05.2021 р., а також комітету з управління впровадженням стратегії розвитку Овруцької ОТГ до 2027 року, який створено розпорядженням міського голови №105 від 19.05.2021 р.