Спортивні змагання з нагоди святкування Дня захисника та захисниць України!

23 жовтня 2022 року на центральному стадіоні м. Овруч у змаганнях взяли участь десять команд від військових структур та цивільних формувань. Директор ДЮСШ Руслан Воробей ознайомив учасників із видами дисциплін у яких брали участь: мініфутбол, волейбол, шашки, перетягування каната та дартс.

ДЮСШ провела спортивно-інтектуальну гру Форд Боярд до Дня фізичної культури і спорту!

День фізичної культури і спорту – це свято, яке щороку відзначається в другу суботу вересня. Цього року ДЮСШ провела спортивно-інтелектуальну гру Форд Боярд між двома командами (Адміністрація Овруцької ДЮСШ проти тренерського штабу Овруцької ДЮСШ), які виборювали ключі на кожній локації, для того, щоб відкрити комірку з підказкою.

Спортивні змагання приурочені до 31-ї річниці Незалежності України

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради №612 від 18.08.2022 “Про проведення заходів до Дня Державного прапора України, Дня Незалежності України та Дня пам’яті захисників України, які загинули у війні з російським агресором”, 28 серпня відбулись спортивні змагання приурочені 31-й річниці Незалежності України. Розпочались заходи із “рівняння на прапор” та слів привітання від Овруцького міського голови Івана Коруда. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників Овруччини, які загинули внаслідок збройної агресії росії.

Підведення підсумків 7 чемпіонату Овруцької волейбольної ліги серед чоловічих команд сезону 2021-2022 років

17 липня 2022 року у спортивному залі ДЮСШ міста Овруч відбулося підбивання підсумків і нагородження переможців 7 чемпіонату Овруцької волейбольної ліги серед чоловічих команд сезону 2021-2022 років.

Змагання з футболу за Кубок Героя України Миколи Ващука

19 червня у селі Велика Хайча Великохайчанського старостинського округу Овруцької міської ТГ вже понад 30 років проходять футбольні змагання за Кубок Героя України Миколи Ващука. Незважаючи на воєнний стан в нашій країні, в розіграші кубка в цьому році беруть участь 11 футбольних команд з населених пунктів громади й не тільки. У наполегливій спортивній боротьбі з рахунком 2:0 переможцями та володарями перехідного Кубка Миколи Ващука стала команда смт. Народичі (ФК “Агро-нива”). Друге місце завоювала команда спортсменів ФК “Вручий”.

Відбувся спортивний захід – турнір з футболу (Кубок пам’яті) присвячений загиблим захисникам Овруччини

Сьогодні, відповідно до запланованих заходів з нагоди 1076 річниці міста Овруч, відбувся спортивний захід – турнір з футболу (Кубок пам’яті) присвячений загиблим захисникам Овруччини. Перед початком турніру Овруцький міський голова Іван Коруд, волонтер Яків Грищук, голова міської ветеранської організації Олександр Лукіша та військовослужбовці вшанували пам’ять полеглих воїнів України поклавши квіти до пам’ятників у м. Овруч.

Спортивні змагання військовослужбовців до Дня прикордонника України

Сьогодні, з нагоди професійного свята – Дня прикордонника України, відбулись спортивні змагання серед мужніх та найсильніших захисників нашої держави “Військовослужбовців”. Розпочались заходи із “рівняння на прапор” та слів привітання від Овруцького міського голови Івана Коруда, начальника ВПС “Овруч” Дмитра Кошельника та полковника Миколи Андрощука. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії росії.

Відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України

У неділю, 17.04.2022 року, завершився фінальний етап Благодійного турніру з міні-футболу на підтримку ЗСУ, який організовано ГО “Федерація футболу Овруччини” за сприяння Овруцької міської ради. Загалом у турнірі взяли участь 12 команд з різних територіальних громад Коростенського району. До фіналу дійшли 4 найсильніші команди.