В Овруцькій міській територіальній громаді розпочато роботу по актуалізації Стратегії розвитку до 2027 року та формування завдань з її реалізації на 2022-2024 роки.

З метою проведення роз’яснювальної роботи стосовно напрацювань проєктних ідей було прийнято рішення про проведення такої роботи у кожному старостинському окрузі громади.

Відтак, починаючи з 17.06.2021 року, зустрічі проведено по 8 старостинських округах громади, на яких місцеві жителі запропонували для реалізації досить цікаві ідеї з розвитку того чи іншого старостинського округу.

Дякуємо за активність кожному, хто долучився, та чекаємо жителів наступних старостинських округів на зустрічах у центральних населених пунктах їхніх старостатів відповідно до графіка, який буде повідомлено старостам цих округів.