Оголошення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Піщаницького старостинського округу

Фото без описуЗгідно з розпорядженням Овруцького міського голови від 02.12.2022р. № 212 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Піщаницького старостинського округу Овруцької  міської територіальної громади»  Овруцька міська рада проводить громадське обговорення кандидатури старости Піщаницького старостинського округу.

Відповідно до ст.. 54¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Овруцький міський голова І.Я. Коруд вносить на розгляд жителів сіл Піщаниця, Мочульня, Поліське, Клинець, Павловичі, Мишковичі кандидатуру Янкевича Андрія Вікторовича на посаду старости Піщаницького  старостинського округу.

Громадське обговорення кандидатури старости із жителями Піщаницького старостинського округу відбудеться:

– для жителів с. Піщаниця, Мочульня 18 грудня 2022 року о 1000 годині – в адміністративному приміщенні Піщаницького старостинського округу Овруцької міської ради за адресою: вул. Сергія Базильчука, 3-А, с. Піщаниця Коростенського району Житомирської області,

– для жителів сіл Павловичі, Мишковичі, Поліське 18 грудня 2022 року о 1000 годині – в приміщенні клубу с. Поліське, вул. Поліська, 2-А Коростенського району Житомирської області,

– для жителів села Клинець – 18 грудня 2022 року о 10 00 годині – в приміщенні клубу в с. Клинець, вул. Центральна, 60  Коростенського району Житомирської області.

Жителям населених пунктів Піщаницького  старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі необхідно мати паспорт чи тимчасове посвідчення громадянина України або інший документ, передбачений для посвідчення особи та встановлення її місця проживання в Україні.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі населених пунктів Піщаницького  старостинського округу можуть використовувати поштову адресу Овруцької міської ради: 11101, вул. Т. Шевченка, 31-а, м. Овруч Коростенського району Житомирської області, або електронну адресу: 04053370@mail.gov.ua

Номер телефону, за яким надаються консультації з питань обговорення кандидатури старости, яка винесена на громадське обговорення: +38 067 410 7439 Кисіль Віктор Леонідович, секретар міської ради.

Інформація про результати громадського обговорення оприлюднюється шляхом опублікування протоколу на веб-сторінці міської ради.