Авторська благодійна виставка-продаж “Різдвяна надія” Ольги Єрмолаєвої

Фото без описуНаближається пора різдвяно-новорічних свят. І навіть попри складний для України час, людям насправді дуже важливо створити святковий затишок вдома… і почувати себе максимально комфортно, хочеться дарувати одне одному відчуття дива та радісні емоції…

Оригінально облаштувати інтер’єр до новорічних свят допоможе не тільки ошатна ялинка, але і різноманітні тематичні композиції та букети. Маленькі декоративні ялинки, вінки, красиво оформлені свічки, вази чудово доповнюють декор або навіть стануть непоганою заміною традиційної ялинки.

Запрошуємо вас відвідати авторську благодійну виставку-продаж «Різдвяна надія» Ольги Єрмолаєвої. Завітайте родиною до нас, і у вас обов’язково виникне бажання, щоб ця краса, створена руками майстрині, оселилася у вас вдома.

Разом з тим, вітаємо усіх з Різдвом Христовим та Новим роком! Здоров’я Вам міцного, якнайшвидшої Перемоги, миру і спокою в Україні!