Туристичний потенціал Овруцької громади представили на культурно-мистецькому фестивалі ZN-EXPO 2021

Фото без опису27 вересня у Житомирі з нагоди Всесвітнього дня туризму проходить культурно-мистецький фестиваль “ZN-EXPO 2021”. Під час заходу презентували туристичні маршрути Житомирською областю.

Овруцьку громаду на заході представляли начальниця відділу економічного розвитку та залучення інвестицій виконкому Овруцької міської ради Оксана Левківська та заступниця Овруцького міського голови Ірина Дєдух.

На виставці була представлена частинка експозиції музею “Древлянські джерела”, який діє при Центрі дитячої та юнацької творчості Овруцької міської ради. Керівник музею: Лариса Прохоренко.

Заступниця Овруцького міського голови Ірина Дєдух часто подорожує на велосипеді територією Овруччини:

“Люблю відкривати нові місця Овруцького району – Словечансько-Овруцький кряж, Норинські кургани, водоспад, що у Піщаниці. Ми розробляємо нові веломаршрути та вивчаємо рідний край”.