Генератори від французької громади в рамках спільної українсько - французької ініціативи "Світло під час зими"

Фото без опису09 січня 2023 року Овруцька громада отримала генератори в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проєкту «Відновлення громад». Ці генератори (2 шт.) будуть передані до Овруцької центральної бібліотеки ім.А.Малишка та Левковицького старостинського округу.

Дякуємо Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С», United for Ukraine, Stand With Ukraine - Les Européens aux côtés de l'Ukraine, та Edward Mayor, керівнику проєкту Наталії Федорович та куратору Валентині Осадчій – Губар за Вашу підтримку та за Ваші щирі та чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем українців. Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на Перемогу!