Фото без описуВ Овруцькій громаді з благодійним концертом побувала Заслужена артистка України Олена Білоконь.
Концерт під назвою «Все буде Україна» відбувся 19 січня 2023 року, у приміщені міського будинку культури.
Саме з міста Овруч розпочався концертний тур Олени Білоконь Житомирською областю. Це вже 8 область, яку артистка відвідала в рамках всеукраїнського туру.
Послухати чарівний спів артистки завітали жителі та гості громади.
Концертна програма тривала близько двох годин. Прозвучали такі відомі пісні: «Все буде Україна»,  «Журавлі», «Дорогі мої батьки» та багато інших. Разом з глядачами Олена Білоконь виконала ряд українських народних пісень.
Всі кошти, які збирає артистка під час своїх концертів, вона спрямовує на підтримку Збройних Сил України.
Під час концерту в Овручі вдалося зібрати 20 600 грн. Кошти були передані матерям загиблих Героїв Овруччини та будуть направлені на допомогу військовим ЗСУ, які перебувають у найгарячіших точках України.