Результати фестивалю колядок та щедрівок «Овруччина колядує - 2023»

  • 177

Ми не маємо права забувати традиції рідної землі, тож з метою збереження, примноження і розвитку різдвяних традицій Поліського краю, піднесення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків молодого покоління та суспільства загалом; обміну досвідом на духовно-мистецькій ниві в Овруцькій територіальній громаді пройшов фестиваль колядок та щедрівок «Овруччина колядує - 2023».

До участі у Фестивалі було запрошено аматорські творчі колективи та ансамблі з усієї країни.

Організатором Фестивалю виступив: відділ культури і туризму Овруцької міської ради.

Фестиваль проводився у дистанційному форматі. Подача заявок та визначення переможців відбувалося в міському будинку культури.

У віковій категорії «Діти», для участі в конкурсі представлено 34 колективи.

Після перегляду заявлених відео робіт на конурсну програму, конкурсна комісія визначила переможців:

✔️ номінація «Солісти»:

І місце  Кічола Іванна, Городецький ліцей Рівненської обл., керівник Кічола Галина Петрівна

І місце Правосуд Оксана, ЦДЮТ Овруцька ТГ, керівник Шваб Олена Леонідівна

ІІ місце Рябоконь Анастасія, Овруцька ДМШ, керівник Рябоконь Ольга Василівна

ІІ місце Лутюк Софія, Овруцький ліцей ім. А. Малишка, керівник Шубан Микола Миколайович

ІІІ місце Левківська Вероніка, ЦДЮТ Овруцька ТГ, керівник Шваб Олена Леонідівна

ІІІ місце Мороз Тетяна, Словечанська школа мистецтв, керівник Клешко Оксана Анатоліївна

ІІІ місце Невмержицька Анастасія, Левковицька гімназія, керівник Нестеренко Тетяна Володимирівна

✔️ номінація «Малі форми»:

І місце Дует Біріківська Анастасія та Ожик Дарина, Овруцький БК, керівник Теплова Наталія Володимирівна

ІІ місце Ансамбль «Україночки», ЦДЮТ Овруцька ТГ, керівник Шваб Олена Леонідівна

ІІІ місце Ансамбль «Левковицькі дзвіночки», Левковицький СБК, керівник Невмержицька Лариса Ігорівна

✔️ номінація «Вокальні ансамблі» «ФЕК»:

І місце Вокальний ансамбль «ЕЙС», Баранівської школи мистецтв, керівник – Юлія ЕЙСМОНТ-МІГЕЙ

ІІ місце Вокальний ансамбль , Овруцька ДМШ (старша група), керівник Рябоконь Ольга Василівна

ІІ місце Фольклорно – етнографічний колектив «Зернятко», Овруцький ліцей №1, керівник - Ващенко Раїса Миколаївна

ІІІ місце Ансамбль «Берегинька, Городецький ліцей Сарненської міської ради, керівник Кічола Галина Петрівна

ІІІ місце Вокальний ансамбль «Співограй», керівник Майструк Ольга Юріївна Овруцький ліцей №1 Овруцької міської ради

ІІІ місце Вокальний ансамбль ЕЙС_бейбі, Баранівська школа мистецтв, керівник Юлія ЕЙСМОНТ-МІГЕЙ

✔️ номінація «Вертепи»:

І місце Овруцька дитяча бібліотека, керівник Хилевич Наталія Василівна

✔️ номінація «Різдвяні вистави»:

І місце Молодіжна група Народного аматорського театру Овруцького БК, керівник Харченко Олена Анатоліївна

✔️ спеціальний заохочувальний приз від міського голови:

- самому юному учаснику фестивалю Нікіті Кузьменку, керівник Лавник Тетяна Михайлівна

-  Кирдан Софія Анатоліївна, Кирданівський ліцей, керівник Янкевич Петро Вікторович .

- Ляшенко Аріна, 8 років Левковицька гімназія, керівник Нестеренко Тетяна Володимирівна

- Тріо «Сузір’я » Черепинського сільського будинку культури, керівник Залізко Яна Василівна

-  Учні Ігнатпільського ліцею, керівник Сичевська Катерина Михайлівна

- Дует «Зіроньки» с. Заськи Тимошенко Ірина та Гуз Вікторі, керівник Журавська Наталія Олексіївна

- Колектив «Веселики» Овруцького ліцею № 3, керівник Мінич Світлана Миколаївна

-  Дует Талалаєнко Ангеліна та Мазур Діана Піщаницького сільського будинку культури, керівник Гладич Наталія Миколаївна

-  Дитячий фольклорний гурт «Веселики» с. Стугівщина та с. Хупляни, керівник Пилипчук Наталія Анатоліївна

- Драматичний гурток «Лицедії» Овруцький ліцей ім. А. Малишка, керівник Сергійчук Надія Йосипівна

У віковій категорії «Дорослі», для участі в конкурсі представлено 38 колективів

Після перегляду заявлених відео робіт на конурсну програму, конкурсна комісія визначила переможців:

✔️ номінація «Солісти»

І місце Світлана Цибанєва будинок культури с. Лопатичі, Коростенського району, Житомирської області

ІІ місце Любов Некуш Потаповицький сільський будинок культури

ІІІ місце Наталія Хилько Заськівський сільський клуб

ІІІ місце Сергій Кондрашов Овруцький БК

✔️ номінація «Малі форми»

І місце Вокальний народний чоловічий квартет «Козаки-козаченьки» Міський будинок культури ім. Пашкевича м. Баранівка, керівник Вячеслав Васильович Шляхтенко

ІІ місце Тріо "Погорина" будинок культури с. Городець Рівненська обл., Сарненський район, Сарненська міська рада, керівник Кривко Наталія Соломонівна

ІІІ місце Леся Бондарчук та Юлія Ейсмонт-Мігей, Баранівська школа мистецтв, керівник Юлія Ейсмонт-Мігей

✔️ номінація «Вокальні ансамблі»

І місце  Вокальний ансамбль «Вишнецвіт» » Міський будинок культури ім. Пашкевича м. Баранівка, керівник Вячеслав Васильович Шляхтенко

ІІ місце Вокальний ансамбль «Резонанс», Баранівська школа мистецтв, керівник Юлія Ейсмонт-Мігей

ІІ місце  Народний ансамбль «Калиновий цвіт» Олевського міського Будиноку культури Олевської міської ради, Коростенського району, Житомирської області, керівник Бреслаш Олена Вікторівна

ІІ місце Вокально – інструментальний ансамбль «Вручий» Овруцького Будинку культури, керівник Цурка Людмила Петрівна

ІІІ місце Вокальний ансамбль "Журавка" будинок культури с. Городець Рівненська обл., Сарненський район, Сарненська міська рада, керівник Кривко Наталія Соломонівна

ІІІ місце Гурт «Вертеп» Словечанська школа мистецтв та Словечанський Будинок культури, керівник Клєшко Оксана Анатоліївна

ІІІ місце Чоловічий вокальний ансамбль "Городецькі козаки " будинок культури с. Городець, Рівненська обл., Сарненський район, Сарненська міська рада, керівник Кічола Галина Петрівна

✔️ номінація «Різдвяні вистави»

І місце  Потаповицький сільський будинок культури, керівник Шелест Наталія Миколаївна

ІІ місце Етнографічна вистава «Багата кутя» фольклорний колектив с. Стугівщина Овруцької ТГ, керівник Пилипчук Наталія Анатоліївна

✔️ спеціальний заохочувальний приз від міського:

- Вокальний ансамбль «Майданочка», будинок культури с. Копище, Коростенського району, Житомирської області, керівник Галина Гречко

-  Народний гурт «Берегиня», будинок культури с. Лопатичі, Коростенського району, Житомирської області, керівник Віра Романчук (найстарші учасники конкурсу)

- Марія Садова, с. Сирківщина ОвруцькаТГ

- Дарина Залізко, Черепинський сільський будинок культури, керівник Залізко Яна Василівна

- Тріо «Берегиня», Корчівський сільський клуб, керівник Мартинович Оксана Миколаївна

- Аліна Мищук, Вячеслав Рудяшкін, Юлія Ейсмонт-Мігей, Баранівська школа мистецтв, керівник Юлія Ейсмонт-Мігей

- Ансамбль «Калина», Шоломківський сільський будинок культури, керівник Шваб Михайло Сергійович

- Вокальний ансамбль «Білоцвіт», Гошівськоий сільський будинок культури, керівник Крива Лілія Петрівна

-  Вокальний колектив «Доля», Хлуплянський сільський будинок культури, керівник Пилипчук Наталія Анатоліївна

- Ансамбль «Калина», Черепинський сільський будинок культури, керівник Залізко Яна Василівна

- Вертеп ансамблю «Чарівниці», Піщаницький сільський будинок культури, керівник Гладич Наталія Миколаївна

- Колектив Овруцької дитячої бібліотеки, керівник Хилевич Наталія Василівна

«Дорогі друзі, вдячний кожному хто взяв участь у фестивалі. Ви тішили журі яскравими виступами. Приємно вражений, що до фестивалю колядок і щедрівок «Овруччина колядує - 2023» долучаються нові учасники з сусідніх громад.

В цей нелегкий час для нашої країни, продовжуйте співати, зберігайте наші традиції, звичаї, обряди. Кожен із вас - це скарб культурного фронту, нашої України. Пишаюся вами! Радію вашим успіхам! Разом наближаємо перемогу!» - звернувся до присутніх міський голова Іван Коруд.

Керівник Овруцької ТГ Іван Коруд вручив подяки колективам, які брали участь у дійстві.