Звіт Великофоснянського старостинського округу за підсутками роботи 2022 року

ВЕЛИКОФОСНЯНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

ЗА  2022  РІК

Адміністративні  послуги

1. Видано  різного  виду  довідок – 1147.
  2. Складено  49  актів  матеріально – побутових  умов  проживання.
  3. Проведено  реєстрацію / зняття  з  реєстрації  81  громадян.
  4. Сформовано та  видано 152 витягів про реєстрацію місця проживання.
  5. Оформлено  74  субсидій.
  6. Оформлено   77  соціальних  допомог.
  7. Проведено  оформлення  пільг  на  ЖКП 44  громадянам.
  8. Прийнято  та  розглянуто  70  звернень.
  9.  Оформлено 347 заяв на компенсацію  за  харчування.
  10. Оформлено  та  подано  14  громадянам  документи  для  отримання  посвідчень  багатодітної  родини  та  потерпілої  особи  внаслідок  аварії   на  ЧАЕС.
  11. Постійно  проводиться  відвідування  багатодітних, неповних  сімей  та  сімей які  перебувають  у  складних  життєвих  обставинах. Надавалась  допомога  одягом, продуктами  харчування  та  шкільним  приладдям, завезено дрова.
  12.  Зареєстровано 28 ВПО.
  13.  Надано 301 повістка.

Благоустрій

1. З  підвального приміщення Великофоснянського ліцею, Великофоснянського ДНЗ,  будинку  культури в с. Невгоди  створено  укриття.
  2.  Зрізання аварійних дерев на кладовищах в с. Велика Фосня (Костюшки, Сарнинки, Велика Фосня)  в кількості 26 штук, зрізання аварійних дерев на кладовищі  в с. Невгоди в кількості 10 штук, вирізання чагарнику, скошування  бур’янів, сухої  трави  на  кладовищах  в  селах  Велика Фосня, Мала Фосня,  Невгоди  та  Веселівка.
  3. Староста, адміністратор та прибиральник брали участь у відновленні покрівель та вікон в пошкоджених внаслідок ворожої агресії будинках.
  4. Видалено та вивезено  аварійні дерева понад річкою  Вільшанка в с. Велика Фосня, обабіч дороги  від с. Велика Фосня  до с. Мала Фосня в кількості 14 штук та по вул. Центральній в с. Велика Фосня  в кількості 14 штук.
  5. В місцях масового відпочинку молоді  проведено благоустрій біля  річки Вільшанка.
  6. Приведено в належний стан  територію біля Кринички с. Велика Фосня.
  7. Виготовлення та встановлення 35 прапорців по вул. Центральній в с. Велика Фосня.
  8. Відремонтовано та покрашено паркан біля Великофоснянського дошкільного навчального закладу
  9. Проведено поглиблення 3 громадських колодязів, вичищено 5 громадських колодязів, відремонтовано кришки над 3 громадськими колодязями.
  10. В зимовий період проводилась  прочистка доріг  загального користування та вулиць комунальної власності. Постійно проводяться заходи  щодо поліпшення санітарного  стану території сіл  Велика Фосня та Мала Фосня, Невгоди та Веселівка. Прибираються території, що закріплені за установами та організаціями різних форм власності.
  11. Заміна двох дверей, ремонт даху станції  знезалізнення  сільської  водогінної  мережі в с. Невгоди. Облаштування  санітарної зони біля станції знезалізнення (вирізка кущів, аварійних дерев, скошування  трави).
  12. Поточний  ремонт  сільського  водогону, 2  рази  на  місяць  проводиться  очищення  резервуарів  на  станції  знезалізнення  та  водонапірної  башти.
  13. Постійне  прибирання  та обкошування територій закріплених за старостинським округом.
  14. Постійне прибирання  зупинок громадського транспорту.
  15. Ліквідація  12  стихійних  сміттєзвалищ.
  16.  Обкошування узбіччя дороги   в с. Велика Фосня по вулицях  Центральна, Молодіжна, П.Ковжуна, Кринична  та узбіч  доріг  по  вулицях  Перемоги  та  Будівельників  в  селі  Невгоди, вулиці  Центральна  в  селі  Веселівка.
  17. Приведено в належний стан пам’ятник О. Покальчуку та П. Гутченку, монумент загиблим односельцям, пам’ятник жертвам терору та голодомору. Пофарбовано та приведено в належний стан території 7 пам’ятників загиблим воїнам в роки другої світової війни в с. Велика Фосня  та догляд  за  пам’ятними  знаками  воїнам, що  загинули у  ВВв  та  Чорнобильської  трагедії  в с. Невгоди..
  18. Прибирання  узбіч  доріг  обласного  значення :  Велика Фосня- Мала Фосня, Велика Фосня – Веселівка, Невгоди – Потаповичі  та  дороги № 21 Виступовичі –  Житомир –  Кам’янець -Подільський
  19. Поточний  ремонт  адмінприміщення  та заготівля  дров  для  опалення   ФП  та  адмінприміщення.
  20. Ремонт  покрівлі  Невгодівського  будинку  культури.

Щомісячно  проводиться  збір  коштів  за  користування  водою, всього  зібрано  145 189  грн.

Староста                                                       Сергій Круглян