Звіт Підрудянського старостинського округу за підсутками роботи 2022 року

Звіт

Про роботу    Підрудянського старостинського округу № 10 Овруцької міської ради за 2022  рік

До складу  старостинського округу входить  три населені пункти  в яких  станом  на 01.01.2023 року  зареєстровано  - 872 громадян/ проживає -1002  громадян  в с. Підруддя –   661/776  громадян,  Колосівка – 77/ 79 громадян, Яцковичі- 134/147громадяни. За звітний період  зареєстровано місце проживання - 19 осіб   та знято з реєстрації - 113 осіб  народилось –10померло –16  Видано   -838  довідок.

Вчинено нотаріальних дій –  29  Отримано вхідної кореспонденції - 164  Вихідної кореспонденції - 338. Складено актів обстеження умов проживання громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування та оперативне втручання  та  інші  -48. Всього прийнято та  оформлено - 744  справи  внесено в програму «Соціальна громада» 158 справ  (субсидії, тверде паливо, пільги,  допомоги  різних видів,  реєстрація ВПО, не харчування дітей ,санаторно-курортні путівки учасникам АТО та   постраждалим ЧАЕС, посвідчення багатодітним сім'ям, заміна посвідчень ЧАЕС та інші).  З 24 лютого  вручено  124 повістки військовозобов’язаним. На постійній основі працюємо в програмі РТГ.  На особистому  прийомі у  старости  було – 171 громадянин. Старостою  разом  з завідуючими ФП,  спеціалістами  центру надання     соціальних послуг, службою  в справах дітей, при необхідності  і дільничим поліції    постійно відвідувались сімї  загиблих  воїнів   які з перших днів війни  стали  на захист   Батьківщини  і не повернулись, поховані  на території старостинського округу, багатодітні  та  малозабезпечені сім'ї, одинокі  громадяни похилого віку та сім'ї   з яких батьки  стали на захист України в яких виховуються малолітні  діти, внутрішньо переміщені особи, складались акти обстеження умов проживання  даних категорій населення   Овруцькою міською радою  надавалась     грошова матеріальна допомога, продуктові  набори,  постільна  білизна, одяг, взуття, засоби гігієни, дровами   та іншим старостинським  округом ремонтними роботами, дровами   та  обрізками. В повному обсязі  заготовлено  дрова та обрізки для опалення  приміщення старостинського округу та ФаПів.с.Підруддя та Яцковичі. На постійній основі проводилось  обкошування та прибирання  територій  біля  приміщення старостинського округу, сільських клубів та  ФаПів, побілка бордюр та дерев.По трьох населених пунктах постійно  проводилось обкошування кладовищ  та  обробка  гербіцидами. За участю працівників старостинського округу, завідуючих клубами, завідуючих ФаПами, соціальних працівників проводилось прибирання  сміття   узбіч доріг від "Манго" до «Гуляйки», до «нового кладовища», від Підруддя  через Яцковичі, Колосівку до траси «Овруч-Народичі та   обкошування зупинок громадського транспорту, дитячих майданчиків. Щомісяця  розносились квитанції   та збиралися  кошти  з населення за  користування сміттєвими баками  і   здавалися  в КП «Овруч» З перших днів    повномасштабного вторгнення ворога на нашу  землю   проводився збір продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни, пакувалось у   коробки  та  відправлялось    на підтримку та   допомогу  ЗСУ, а також  перші три тижні  готували їжу  для  військовослужбовців  та  прикордонників  і завозили  блок пости. Завдячуючи  керівнику фірми АГРОСТАНДАРТ  Невмержицькому В.С. роздано  безплатно  населенню    3 тони  картоплі та  2 тони   муки,   різні медикаменти. З    ферми  с.Острів  сільгосппідприємства «Зоря»   завезли   та роздали     населенню   безплатно   понад 2  тонн молока.

с. Підруддя

струменеві способом  відремонтовано вул.Миру проведено грейдерування   доріг по   вулицях Перемоги, Миру, Колгоспна, Садова  та Комарова         прибрано   кладовище від старих поломаних віток дубів  та   обмолоді  акації  проводилось зрізання  віток дерев по вул.Миру, Садова, Комарова    які заважали проїзду машини сміттєвоза проводили розчищення  дороги від повалених дерев  Підруддя - «Гуляйка»  завезли дрова малозабезпеченим верстам населення

с. Колосівка

Проведено ремонт  дороги  з   асфальтним покриттям  від  траси  Овруч на Народичі  до  с.Колосівка  протяжністю  1 км. вирізано  корчі   та малі  дерева на кладовищі  прогрейдеровано  дорогу  від   села  Яцковичі   м.800 до Колосівки.

с.Яцковичі

відремонтовано  вул.Миру, прогрейдеровано та проведено  відсипання щебеневим покриттям проведено прибирання  корчів  та   поламаних дерев на кладовищі     вирізано  об молодь акації   побілено і   пофарбовано  стелу та   могили  загиблим воїнам  на кладовищі   до 9 Травня                 за допомогою    транспорту  КП «Овруч»  прибрано    смітник  біля  кладовища