Звіт Раківщинського старостинського округу за підсутками роботи 2022 року

про проведену роботу працівниками Раківщинського старостинського округу № 13

за період 2022 року

Раківщинський старостинський округ налічує 6 населених пунктів на території яких зареєстровано 730 осіб

ВИКОНАНІ РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ

• Постійне прибирання узбіччя дороги від сміття (траса Овруч-Народичі від с.М.Мошки до с.Гуничі ) та вулиці сіл Раківщина та Гуничі
  • Заготівля дров для ФП с.В.Мошки
  • Ремонт покрівлі на веранді ФП с.В.Мошки
  • Обрізання пошкоджених дерев в с.Раківщина та Гуничі
  • Прибирання на кладовищах (є 7 кладовищ, 1- не діюче) в населених пунктах старостату (косіння чагарників, трави)
  • Ремонт пічного опалення у ФП с.Гуничі
  • Постійне прибирання території біля закладів культури в с.Раківщина та Гуничі
  • Ремонт димаря у котельні та облаштування коньків у адмінприміщенні старостату
  • Постійне прибирання зупинок громадського транспорту на території старостату
  • Облаштування блокпоста для ТРО с.Раківщина
  • Грейдерування вулиць у селах старостату ( с.Гуничі – вул.Молодіжна та Шевченка, с.Раківщина – вул.1-го Травня від центру до будівель комгоспу в с.Гуничі та дороги від центру с. Раківщина до урочища «Козлове Болото»)
  • Ремонт покрівель на пошкоджених внаслідок авіаудару житлових будинках в с.Раківщина по вул.Миру (за підтримки працівників В.Фоснянського СО, Гошівського СО та Овруцької міської ради)
  • Скління вікон у житлових будинках пошкоджених внаслідок авіаудару в с.Раківщина та с.Гуничі
  • Прибирання та вивезення сміття з вул. Миру с.Раківщина після авіаудару за допомогою КП «Овруч»
  • Надання допомоги іншим старостатам у відновленні будинків пошкоджених внаслідок авіаударів(ремонт покрівель, скління вікон та ін.)
  • Постійне прибирання території біля адмінприміщення старостату

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

• Надання допомоги одиноким громадянам похилого віку у благоустрої подвір"я с.Новосілки
  • Надання допомоги при заготівлі та завезенні дров гр.Литвиненко Н.О. с.В.Мошки
  • Надання допомоги у придбанні скрапленого газу жителям с.Новосілки та Сл.-Новоселицька
  • Завезення до сіл с.Новосілки та Сл.-Новоселицька молока та продуктів харчування.
  • Розвезення та роздача молока по селах старостату та до м.Овруч
  • Допомога продуктовими наборами ВПО, які проживали на території старостату
  • Надання гуманітарної допомоги, за підтримки волонтерів (дитяче харчування, продукти харчування, памперси, одяг) багатодітним сім»ям, кризовим та сім»ям СЖО округу
  • Нагляд за кризовими сім»ями та СЖО
  • Почищено криницю сім»ї Миколайчук О.В., яка постраждала інаслідок авіаудару.

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

• Видано різного виду довідок -588
  • Складено актів матеріально-побутових умов проживання – 3
  • Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання – 25