Світла пам’ять Герою - Нечаєву Антону Олексійовичу

Фото без описуОвруцька громада   знову  в скорботі

05.02.2023 р. обірвалося життя нашого земляка-Захисника - Нечаєва Антона Олексійовича, 13.05.1980 р. н.

Помер Герой раптово, внаслідок лікування від отриманих поранень біля міста Слов'янськ  Донецької області.

Навчався загиблий в Овруцькій школі №2 та Овруцькому ПТУ №35.

Герой Антон Нечаєв був вірним сином свого народу. Мужньо та хоробро боронив рідну землю від самого початку зазіхань росії на суверенітет та цілісність України. Брав участь у бойових діях в зоні  АТО ООС (2015 – 2017; 2019 – 2020 р.) та з першого дня повномасштабної війни й по даний час.

Прощання із Захисником України відбудеться завтра, 6 лютого 2023 року:

- 10:00 год -  церемонія відспівування розпочнеться у Свято – Іонівській церкві: вул. Героїв Майдану 18/10  м. Овруч;

– 11:30 год - прощання з Героєм:  площа Свободи вул. Т. Шевченка, 31–а, біля стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні.

Просимо жителів Овруцької громади віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого Захисника!

Щирі співчуття дружині Ользі Дмитрівні, близьким та рідним!

Вічна пам’ять та слава Герою!