ПРОТОКОЛ №12 засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, деп. етики, регламенту та регуляторної діяльності від 20 червня 2022 року

Фото без описуПРОТОКОЛ  №12

засідання постійної депутатської комісії

з  питань законності і правопорядку, депутатської етики,

регламенту та регуляторної діяльності

від 20 червня 2022 року

Присутні:   голова комісії Крамчанин О.Г.

Члени комісії: Китиця В.В., Бірківський В.А., Піскунова Г.В.

Відсутні: Левковський М.А., Шатило В.П.

Порядок денний засідання

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про створення віддаленого робочого місця відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради в Ігнатпільському старостинському окрузі.

Інформує: Шевцова Оксана Іванівна – начальник відділу ЦНАП

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

Інформує: Савченко Марина Іванівна - начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

1. Про припинення діяльності СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації.
  2. Про План роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2022 року.

Інформує: Кисіль Віктор Леонідович – секретар

міської ради

1. Різне.

За такий порядок денний:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 5 хв., виступи/запитання до 3 хв.,

відповіді на запитання до 3 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до Програми  запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

Депутат Китиця В.В. задав доповідачу запитання по даному проекту рішення, Рибинська Н.М. надала відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми  запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки».

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до Програми територіальної оборони, мобілізаційної готовності та комплектування, матеріально-технічної підтримки військових частин, підрозділів Міністерства оборони України на території Овруцької  міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

Участь в обговоренні питання взяли депутат Китиця В.В., радник міського голови Чижевський А.П.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми територіальної оборони, мобілізаційної готовності та комплектування, матеріально-технічної підтримки військових частин, підрозділів Міністерства оборони України на території Овруцької  міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Овруцької ОТГ на 2021-2025 роки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Овруцької ОТГ на 2021-2025 роки».

СЛУХАЛИ: 4. Про створення віддаленого робочого місця відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради в Ігнатпільському старостинському окрузі.

ДОПОВІДАЄ: Шевцова О.І. – начальник відділу ЦНАП

Участь в обговоренні питання взяли депутати Крамчанин О.Г., Китиця В.В., Піскунова Г.В., Бірківський В.А.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про створення віддаленого робочого місця відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради в Ігнатпільському старостинському окрузі».

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. - начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

Участь в обговоренні питання взяли депутати Бірківський В.А., Китиця В.В., секретар ради Кисіль В.Л.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 3, «Проти» - 1, «Утримались» - 0

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 6. Про припинення діяльності СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Депутат Бірківський В.А. задав доповідачу запитання. Кисіль В.Л. надав відповідь

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про припинення діяльності СЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації».

СЛУХАЛИ: 7. Про План роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2022 року.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Депутат Крамчанин О.Г. задав доповідачу запитання. Кисіль В.Л. надав відповідь

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проект рішення «Про План роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2022 року».

СЛУХАЛИ: 8. Різне.

Депутат Крамчанин О.Г. підняв питання щодо приналежності до церкви релігійних споруд на території громади. Інформацію з даного приводу депутатам надав радник міського голови Чижевський А.П. Участь в обговоренні даного питання взяли також депутати Піскунова Г.В., Китиця В.В., секретар ради Кисіль В.Л.

Голова комісії                                                           Крамчанин О.Г.

Секретар комісії                                                       Бірківський В.А.