ПРОТОКОЛ №21 засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 20 липня 2022 року

Фото без описуПРОТОКОЛ №21

засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань

бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку

від 20 липня 2022 року

Присутні:   голова комісії Шевчук О.І.

Члени комісії: Редчиць О.П., Гулько С.Д., Пешко К.В.

Відсутні: Мальцев М.А., Чичирко М.В., Кобилинський М.А.

Порядок денний засідання

1. Про надання згоди на припинення повноважень старости.

Інформує: Савченко Марина Іванівна - начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

1. Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за І півріччя 2022 року.
  2. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2022 році.

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про внесення змін до рішення міської ради № 336 від 20.04.2021 р. «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради».

Інформує: Заремба Наталія Анатоліївна – заступник

директора КНП «Овруцька міська лікарня»

1. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради Комунальному підприємству «Гарне  місто».

Інформує: Шваб Марина Юріївна – провідний спеціаліст з

юридичних питань відділу бухгалтерського обліку,

консолідованої звітності та комунальної власності

1. Різне.

За такий порядок денний:

Рішення прийнято.

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 5 хв., виступи/запитання до 3 хв., відповіді на запитання до 3 хв.

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ 1: Про надання згоди на припинення повноважень старости.

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. - начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

Участь в обговоренні питання взяли депутати Шевчук О.І., Редчиць О.П.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про надання згоди на припинення повноважень старости».

СЛУХАЛИ 2: Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

Голова комісії Шевчук О.І. поставив запитання доповідачу по даному проєкту рішення, Рибинська Н.М. надала відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за І півріччя 2022 року».

СЛУХАЛИ 3: Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

Участь в обговоренні питання взяли голова комісії Шевчук О.І., секретар ради Кисіль В.Л.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2022 рік».

СЛУХАЛИ 4: Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2022 році.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2022 році».

СЛУХАЛИ 5: Про внесення змін до рішення міської ради № 336 від 20.04.2021 р. «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради».

ДОПОВІДАЄ: Заремба Н.А. – заступник директора КНП «Овруцька міська лікарня»

Голова комісії Шевчук О.І. поставив запитання доповідачу по даному проєкту рішення, Заремба Н.А. надала відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради № 336 від 20.04.2021 р. «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради».

СЛУХАЛИ 6: Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради Комунальному підприємству «Гарне  місто».

ДОПОВІДАЄ: Шваб М.Ю. – провідний спеціаліст з юридичних питань відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності

Секретар міської ради Кисіль В.Л. поставив запитання доповідачу по даному проєкту рішення, Шваб М.Ю. надала відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради Комунальному підприємству «Гарне  місто».

СЛУХАЛИ 7: Різне.

Секретар міської ради Кисіль В.Л. проінформував депутатів, що на сесії запланований розгляд проєкту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 р. №6 «Про утворення постійних комісій Овруцької міської ради VIII скликання, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій». Даним проєктом рішення пропонується об’єднання «бюджетної» комісії і «земельної» комісії в одну комісію. Даний проєкт рішення вже пройшов попередній розгляд на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності, і був схвалений комісією.

Голова комісії                                                                Шевчук О.І.