ПРОТОКОЛ №14 засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від 18 серпня 2022 року

Фото без описуПРОТОКОЛ  №14

засідання постійної депутатської комісії

з  питань законності і правопорядку, депутатської етики,

регламенту та регуляторної діяльності

від 18 серпня 2022 року

Присутні: голова комісії Крамчанин О.Г.

Члени комісії: Китиця В.В., Піскунова Г.В.,  Шатило В.П.

Відсутні: Левковський М.А., Бірківський В.А.

Порядок денний засідання

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча».

Інформує: Кисіль Віктор Леонідович – секретар

міської ради

1. Про внесення змін до Програми запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки.

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про внесення змін до Програми розвитку КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2022 рік.

Інформує: Закусило Леся Петрівна – медичний

директор КНП «Овруцька міська лікарня»

1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради та старостинські округи Овруцької міської територіальної громади в новій редакції.

Шевцова Оксана Іванівна – начальник відділу

1. Про скасування рішення Овруцької міської ради.
  2. Про здійснення самопредставництва  в судах.

Інформує: Юрківська Олена Валеріївна – головний спеціаліст

з юридичних питань відділу бухгалтерського обліку,

консолідованої звітності та комунальної власності

1. Різне.

За такий порядок денний:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 5 хв., виступи/запитання до 3 хв.,

відповіді на запитання до 3 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча».

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Овруча».

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до Програми запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

Депутат Китиця В.В. задав доповідачу запитання по даному проєкту рішення, Рибинська Н.М. надала відповідь. Секретар ради Кисіль В.Л. надав інформацію по укриттях в закладах освіти.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до Програми запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки».

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до Програми розвитку КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2022 рік.

ДОПОВІДАЄ: Закусило Л.П. – медичний директор КНП «Овруцька міська лікарня»

Участь в обговоренні питання взяли депутати Крамчанин О.Г., Китиця В.В., секретар міської ради Кисіль В.Л. Додаткову інформацію депутатам надала директор КНП «Овруцька міська лікарня» Шубан В.Г.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до Програми розвитку КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради на 2022 рік».

СЛУХАЛИ: 4. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради та старостинські округи Овруцької міської територіальної громади в новій редакції.

ДОПОВІДАЄ: Шевцова О.І. – начальник відділу Центр надання адміністративних послуг

Участь в обговоренні питання взяли депутати Шатило В.П., Китиця В.В. Додаткову інформацію з даного питання депутатам надав міський голова Коруд І.Я.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Овруцької міської ради та старостинські округи Овруцької міської територіальної громади в новій редакції».

СЛУХАЛИ: 5. Про скасування рішення Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Юрківська О.В. – головний спеціаліст з юридичних питань відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності

Секретар ради Кисіль В.Л. задав доповідачу запитання по даному проєкту рішення, Юрківська О.В. надала відповідь

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про скасування рішення Овруцької міської ради».

СЛУХАЛИ: 6. Про здійснення самопредставництва  в судах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про здійснення самопредставництва  в судах».

Голова комісії                                                           Крамчанин О.Г.