ПРОТОКОЛ №15 засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від 19 вересня 2022 року

Фото без описуПРОТОКОЛ  №15

засідання постійної депутатської комісії

з  питань законності і правопорядку, депутатської етики,

регламенту та регуляторної діяльності

від 19 вересня 2022 року

Присутні: голова комісії Крамчанин О.Г.

Члени комісії: Китиця В.В., Піскунова Г.В.,  Шатило В.П.

Відсутні: Левковський М.А., Бірківський В.А.

Порядок денний засідання

Інформує: Рибинська Наталя Михайлівна – заступник

міського голови

1. Про визнання повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Рибинської О.С.
  2. Про визнання повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Старовойта Г.В.
  3. Про дострокове припинення повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Нікончук Н.М.

Інформує: Кисіль Віктор Леонідович – секретар

міської ради

1. Про зміну юридичної адреси Овруцької міської ради.
  2. Про зміну юридичних адрес відділів Овруцької міської ради (юридичних осіб).
  3. Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області.

Інформує: Юрківська Олена Валеріївна – головний спеціаліст

з юридичних питань відділу бухгалтерського обліку,

консолідованої звітності та комунальної власності

1. Різне.

За такий порядок денний:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Запропоновано регламент проведення комісії:

Доповідачам до 3 хв., виступи/запитання до 2 хв.,

відповіді на запитання до 2 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0, «Не голосував» - 0

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до Програми територіальної оборони,  мобілізаційної готовності та комплектування, матеріально-технічної підтримки військових частин, підрозділів Міністерства оборони України на території Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М. – заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про внесення змін до Програми територіальної оборони,  мобілізаційної готовності та комплектування, матеріально-технічної підтримки військових частин, підрозділів Міністерства оборони України на території Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

СЛУХАЛИ: 2. Про визнання повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Рибинської О.С.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про визнання повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Рибинської О.С.».

СЛУХАЛИ: 3. Про визнання повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Старовойта Г.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про визнання повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Старовойта Г.В.».

СЛУХАЛИ: 4. Про дострокове припинення повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Нікончук Н.М.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Участь в обговоренні проєкту рішення взяли депутати Крамчанин О.Г., Китиця В.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Овруцької міської ради VІІІ скликання Нікончук Н.М.».

СЛУХАЛИ: 5. Про зміну юридичної адреси Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Юрківська О.В. – головний спеціаліст з юридичних питань відділу бухгалтерського обліку, консолідованої звітності та комунальної власності

Секретар ради Кисіль В.Л. задав доповідачу запитання по даному проєкту рішення, Юрківська О.В. надала відповідь. Участь в обговоренні проєкту рішення взяли депутати Крамчанин О.Г., Китиця В.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про зміну юридичної адреси Овруцької міської ради».

СЛУХАЛИ: 6. Про зміну юридичних адрес відділів Овруцької міської ради (юридичних осіб).

Участь в обговоренні проєкту рішення взяли депутати Крамчанин О.Г., Китиця В.В., Шатило В.П., секретар ради Кисіль В.Л.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення «Про зміну юридичних адрес відділів Овруцької міської ради (юридичних осіб)».

СЛУХАЛИ: 7. Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області.

Участь в обговоренні даного питання взяли депутати Крамчанин О.Г.,  Китиця В.В., Шатило В.П., секретар ради Кисіль В.Л. В результаті обговорення було запропоновано внести певні зміни до проєкту рішення, які були підтримані депутатами.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 4, «Проти» - 0, «Утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати винести і підтримати на сесії проєкт рішення (зі змінами) «Про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради Житомирської області».

Голова комісії                                                           Крамчанин О.Г.