Дев’ятий автомобіль відправився  на фронт до наших оборонців

Фото без опису5 лютого 2023 р., дев’ятий, свіжопофарбований автомобіль Ford Ranger відправився  на фронт до наших оборонців.

Цього разу до Овруцької міської ради надійшло звернення від нашого земляка – командира 1 стрілкової роти однієї з військових частин, капітана Юрія Ратушного.

Ініціативу міського голови Івана Коруда, у придбанні автомобиля, підтримала волонтерська спільнота Овруччини: Гришковць В. М., Ракалович В.М., Ожик М.В., Колпак О. В., Бойко О. П., Левковський М. А, Кушнерчук Ю.М., Кондратюк В.І., Хаюк С. М., Левківський В. М., Крамчанин О. Т., Гриб П. М., Кулінич Я. В., Дивинський Ю. С., Приходько В. Є. Вони ж і купили автомобіль Ford Ranger для земляка.

Не залишилися осторонь і дружини меценатів: передали продукти харчування, окремі речі для військових та «захисний оберіг Пресвятої Богородиці».

Доставили транспортний засіб із-за кордону: Сергій Ткачук, Володимир Гришковець та Андрій Аркаєв - за що і висловлюємо їм подяку.

«Нехай цей автомобіль буде незамінним помічником у виконанні бойових завданнь для наших Захисників. Разом наближаємо Перемогу!» - зазначив міський голова Іван Коруд.