Співчуття з приводу загибелі захисника України, військового Павла Миколайовича Леванчука

  • 184

Фото без описуЗ глибоким сумом, Овруцька міська рада повідомляє про загибель у боях, за визволення України, ще одного нашого земляка – Леванчука Павла Миколайовича, 24.07.1976 р. н., жителя села Слобода Шоломківська. Починаючи з 2014 року (протягом двох років) Павло Миколайович брав участь у бойових діях в зоні АТО (ООС) в м. Слов'янськ Донецької області. Продовжив нести військову службу в смт Ушомир. З першого дня повномасштабної війни зарахований до Десантно – штурмових військ ЗСУ, в 148-й окремий гаубичний самохідно — артилерійський дивізіон.

В Краматорському районі Донецької області, після важкого поранення, дорогою до шпиталю 3 лютого 2023 р. зупинилося серце Героя – Павла Миколайовича Леванчука.

Україна втратила свого сина, громада – жителя, кожен із нас – свого Захисника.

Прощання з Павлом Миколайовичем та церемонія відспівування розпочнеться: 08.02.2023 р. о 12:00 год вдома по вул. Хуторянська, с. Слобода Шоломківська.

Поховають Героя на місцевому цвинтарі.

Висловлюємо найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати матері Надії Іванівні, дружині Вікторії Володимирівні, дочці Катерині, сину Івану, онукам.

Вічна слава і світла пам‘ять Герою України!