Деокупацію Криму обговорюватимемо навесні під час міжнародного заходу за участю країн-членів НАТО

  • 103

Фото без описуДеокупацію Криму обговорюватимемо навесні під час міжнародного заходу за участю країн-членів НАТО

Про це Віцепрем'єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила в ефірі єдиного телемарафону новин. Вона додала, що звільнення українського півострова активно обговорюється на міжнародному рівні. Так само постає й питання про майбутню модель безпеки для нашої держави.

За словами посадовиці, всі ці процеси є логічним продовженням першого кроку, який здійснила наша держава на шляху до Північноатлантичного альянсу, – подання заявки на членство в цій організації. Тож і звільнення Криму, і подальші безпекові питання слід розглядати комплексно. В тому числі з нашими міжнародними партнерами.

«Лідери цивілізованого світу, парламентарі й експерти серйозно обговорюють деокупацію та реінтеграцію Криму. Вже навесні за цією тематикою відбудеться великий міжнародний захід, в якому візьмуть участь країни-члени НАТО. Це дуже показово і свідчить про підтримку України та правильність нашого безпекового вибору. Разом ми зможемо зробити все для того, щоб швидко повернути Україну в Крим, а Крим – в Україну», – резюмувала Віцепрем'єр-міністр.

Нагадуємо, що в Україні триває створення Національного корпусу кримськотатарської мови.