Децентралізація: Громади Житомирщини отримали екскаватори-навантажувачі від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

  • 126

Фото без описуЯк повідомляється на сайті “Децентралізація”, проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надав 20 універсальних екскаваторів-навантажувачів громадам-партнеркам Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Полтавської та Рівненської областей. Екскаватори використовуватимуться комунальними підприємствами громад для відновлення теплопостачання та інших комунікацій у процесі реконструкції та відновлення.

«Незважаючи постійні ракетні обстріли критичної інфраструктури, українські громади продовжують забезпечувати населення теплом, електрикою та водою. USAID передало ці 20 екскаваторів українським громадам для продовження надання критично важливих послуг. Це тільки одна частина допомогти, яку USAID надає українським громадам», – прокоментував керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Марат Кюрчевський.

Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський подякував від імені обласної адміністрації за підтримку, яку надає області та її громадам Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

«07 червня 2022 року ми підписали угоду з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Це дуже гарна співпраця, результатом якої, окрім іншого, є отримання нашими громадами екскаваторів, які будуть надзвичайно корисними під час ліквідації тих руйнівних наслідків, які, на жаль, Житомирщина зазнає внаслідок ударів із боку російської федерації. Ці екскаватори можна також використовувати і в інших напрямках комунальної сфери. Звичайно, ці екскаватори стануть нам у нагоді», – додав він.

Заступник голови Звягельської громади Житомирської області Віталій Якубов зазначив:

«Ці екскаватори будуть використані для надання якомога якісніших послуг мешканцям громади. Ми всі розуміємо, що живемо у складний час. Наша держава перебуває у стані війни. Тому якщо щось станеться, це обладнання буде використовуватися для розбирання завалів і порятунку населення».

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» і надалі підтримуватиме громади-партнерки для продовження надання послуг громадянам та реагування на інші виклики.

Нагадуємо, що Житомирська ОВА отримала міжнародну допомогу в рамках реалізації проєкту USAID «Говерла».