У Житомирі реалізовуватиметься проєкт “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”: як долучитися?

  • 79

У Житомирі з 1 березня по 30 червня 2023 року за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проєкту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе" реалізовуватиметься проєкт “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”.

За результатами навчання в школі буде розіграно 3 гранти по 1500 євро кожен, які можна буде використати на купівлю обладнання, інструментів та інших речей для свого бізнесу. Кількість учасників проєкту - не більше ніж 20 осіб.

На кого розрахований проєкт:

- жінок та чоловіків з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО), які мають бізнес-ідеї;

- діючих підприємців з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО).

Кожен учасник, який відвідав 90% усіх занять і виконав 75% усіх домашніх завдань, зможе взяти участь в конкурсі бізнес-планів і отримати грант в розмірі 1500 євро* на розвиток свого бізнесу. Три найкращі учасники, які складуть найкращі бізнес-плани, отримають грантові кошти.

Участь в проєкті безкоштовна. Іногородні учасники забезпечуються житлом в м. Житомир на період навчання. Внеском учасників буде вважатися оплата проїзду до місця навчання та харчування під час навчання.

Опис програми:

Активна фаза проекту триватиме 4 місяці. Модульна система (1 модуль - це 2 дні субота та неділя, перерва між модулями 1-3 тижні, навчання буде відбуватися тільки у вихідні). В міжмодульний період, а також після завершення активної фази проекту будуть працювати ментори для підтримки учасників (консультації).

Всього буде 5 модулів:

Березень - 1 модуль

Квітень - 2 модулі

Травень - 1 модуль

Червень - 1 модуль і розгляд бізнес-планів

Бізнес-плани буде розглядати конкурсна комісія в складі представників ГО "Мондо" (Естонія), БФ "Справжні українці" і ГО "Вдокональ себе". Детальний порядок конкурсу буде повідомлено учасникам під час першого модулю.

Теми, які ми будемо розглядати:

1. Юридичні аспекти оформлення бізнесу.

2. Помилки в бізнесі.

3. Бізнес-моделі.

4. Лідерство в бізнесі.

5. Фінансовий менеджмент.

6. Маркетинг та комунікації.

7. Продажі в бізнесі.

8. Бізнес-планування.

9. Пошук кадрів.

10. Особисті фінанси.

Як взяти участь в проєкті?

Перший крок - заповнити анкету, до 21 лютого 2023 року (18:00). https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_TvHfSLFJqjBqxssWhieYrwzsIeSi0xiVSjiwCGHwokNedg/viewform

Другий крок - пройти співбесіду (Обраним учасникам зателефонує координатор та узгодить дату співбесіди, учасники, які не пройшли конкурсний відбір, отримають відповідь електронною поштою).

Третій крок - відвідувати всі навчальні модулі.

Запитання по проєкту можна надсилати на електронну пошту: improveyourself.zt@gmail.com