Меморіальні дошки на фасаді Овруцького ліцею № 1 в якому навчалися Захисники україни- Швець Андрій Тарасович та Яворський Олексій Сергійович

Фото без опису16 лютого на території Овруцького ліцею №1 Овруцької міської ради відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальних дощок на честь колишніх випускників ліцею, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни - Швець Андрія Тарасовича та Яворського Олексія Сергійовича — які загинули, захищаючи територіальну цілісність України. Встановили меморіальні дошки на фасаді ліцею у якому навчалися Герої.

На урочистій церемонії були присутні рідні загиблих, друзі, педагоги, земляки, секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль, начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук, настоятель Свято – Михайлівського храму с. Піщаниця отець Петро.

Присутні згадали подвиг цих Героїв та всіх українців, які загинули за свободу та територіальну цілісність України. Мали честь тепло відгукнутися про загиблих Захисників класні керівники: Надія Миколаївна Болотіна та Ніна Опанасівна Нікітенкова; директор Овруцького ліцею №1 Анатолій Невмержицький; секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль; начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук; настоятель Свято – Михайлівського храму отець Петро.

Щирі слова підтримки та співчуття прозвучали також і на адресу родин загиблих Героїв.

Секретар Міської ради Віктор Кисіль зазначив, що коли помирає людина – велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни.

Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання. Після чого учасники заходу поклали квіти на знак великої шани та вічної пам’яті.

Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним Швець Андрія Тарасовича та Яворського Олексія Сергійовича.

Настоятель Свято – Михайлівського храму отець Петро освятив меморіальні дошки та помолився за упокій душ загиблих Героїв.