В Овруцькій громаді увіковічили пам'ять Кордиша Руслана Володимировича

Фото без описуСьогодні в Овруцькій громаді увіковічили пам'ять Кордиша Руслана Володимировича.

Меморіальну дошку на честь Героя встановлено на фасаді Ігнатпільського ліцею, в якому навчався Захисник.

Руслан Кордиш народився 21 травня 1992 року в с. Білокамінка.

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України Руслан не вагаючись став на захист рідної землі. Та, на жаль, 12 червня 2022 року Руслан помер внаслідок тяжкого поранення.

В Героя залишилась мама.

Рішенням Овруцької міської ради № 1385 від 23.08.2022 року Кордишу Руслану Володимировичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Овруч» (посмертно).

Віддати шану Захиснику прийшли учні та колектив Ігнатпільського ліцею, односельці, рідні і близькі. Присутніми також були Овруцький міський голова Іван Коруд, начальник 1 відділу Коростенського РТЦК та СП Ігор Кобельчук та староста Ігнатпільського старостинського округу Сергій Лобик.

Як сказали виступаючі, Руслан Кордиш душу й тіло поклав за нашу свободу, за щасливе майбутнє наших дітей.

Вічна пам'ять і шана Герою!