КП«Водоканал» Овруцької міської ради повідомляє

  • 176

Фото без описуШановні абоненти КП «Водоканал» Овруцької міської ради!

Підприємство доводить до відома інформацію про те, що планується підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення!

На даний час діють тарифи, уведені з 01.07.2021 р., розроблені за показниками 2020 року - початку 2021 року.

Перегляд тарифів пов’язано зі збільшенням вартості електричної енергії, паливно-мастильних та інших матеріальних ресурсів, підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Вартість електричної енергії, з урахуванням послуг з розподілу, яка врахована у діючому тарифі складає – 3,54 грн./кВт/год з ПДВ. З 01.02.2023 р. вартість електричної енергії складає 6,89 грн./кВт/год з ПДВ. Підвищення відповідно складає – 95 %, тобто майже у два рази.

Вартість пального складає: ДП – 51,95 грн./л, бензин А-95 – 47,95 грн../л, газ – 27,45 грн../л. з ПДВ. Тоді як у діючому тарифі враховано: ДП – 25,45 грн./л, бензин А-92 – 27,45 грн. /л, газ – 14,55 грн./л. з ПДВ. Підвищення вартості відбулося майже у 2 рази.

Аналогічна ситуація щодо вартості решти матеріальних ресурсів, які необхідні для проведення ремонтних робіт підприємством та утримання мереж в робочому стані.

Тому, для забезпечення безперебійного, вчасного та якісного надання послуг, підприємство звертається до споживачів ставитися з розумінням, переглянути власне споживання води, розглянути питання встановлення лічильників обліку з метою економного використання послуг, та, у разі наявності, сплатити заборгованість, згідно діючих тарифів!

Адміністрація КП «Водоканал» Овруцької міської ради