ЗДО №10 м. Овруч та КУ «Овруцький ІРЦ» в межах реалізації проєкту UNICEF Ukrain імплементуючим партнером In Touch Ukrain  Fundation отримав гуманітарну допомогу

Фото без опису ЗДО №10 м. Овруч та КУ «Овруцький ІРЦ» 17 лютого 2023 року за сприяння голови обласної військової адміністрації Віталія БУНЕЧКА в межах реалізації проєкту UNICEF Ukrain імплементуючим партнером In Touch Ukrain  Fundation отримав гуманітарну допомогу.

Одержані  групові набори для дозвілля, навчання та психологічної підтримки дітей і батьків, великі гігієнічні набори, масляні радіатори обігрівачі та аптечки класу А стануть хорошим підспір’ям щодо покращення матеріально-технічної бази закладів, роботи педагогічних працівників та сприятимуть навчанню і вихованню діток.