На будівлі Овруцького ліцею ім. А. Малишка встановили меморіальні дошки загиблим Героям - Демидчуку Ігорю Олександровичу, Коронському Любомиру Анатолійовичу та Барановському Сергію Олександровичу

Фото без опису22 лютого на території Овруцького ліцею ім. А. Малишка Овруцької міської ради відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальних дощок на честь колишніх випускників ліцею, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни –- Демидчука Ігоря Олександровича, Коронського Любомира Анатолійовича, Барановського Сергія Олександровича. Встановили меморіальні дошки на фасаді ліцею.

На урочистій церемонії були присутні рідні загиблих, друзі, педагогічний колектив, колишні однокласники, Овруцький міський голова Іван Коруд; начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук.

«Люди високої честі та моралі, патріоти - саме такими словами будемо згадувати Ігоря Олександровича, Любомира Анатолійовича, Сергія Олександровича. Відкриваючи ці меморіальні дошки, ми увіковічуємо пам’ять про них на всі прийдешні покоління.» - зазначив міський голова Іван Коруд у своїй промові.

Долучилися до проголошення скорботних промов вчителі ліцею Ольга Сарнавська, Таїсія Сичевська, Тетяна Білецька, директор ліцею Ірина Залізко, начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук.

Присутні вшанували пам’ять загиблих Захисників хвилиною мовчання.

Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним загиблих героїв.

Вдивляючись в обличчя на меморіальних дошках усвідомлюємо, що Україна втратила одних із найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів.

Освячення меморіальних дощок провів Отець Євстафій благочинний Народицької громади православної церкви України.