Встановили меморіальні дошки на фасаді ліцею у якому навчалися Герої - Зіньков Ігор Іванович, Дубок Дмитро Ігорович, Купа Валерій Анатолійович та Пашко Олексій Петрович

Фото без опису20 лютого на території Овруцького ліцею №4 Овруцької міської ради відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальних дощок на честь колишніх випускників ліцею, Почесних громадян міста Овруч (посмертно), учасників російсько – української війни – Зінькова Ігоря Івановича, Дубка Дмитра Ігоровича, Купи Валерія Анатолійовича та Пашка Олексія Петровича — які загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

Встановили меморіальні дошки на фасаді ліцею у якому навчалися Герої.

На урочистій церемонії були присутні рідні загиблих, друзі, педагоги, земляки, Овруцький міський голова Іван Коруд; начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук; настоятель Свято – Макарівського храму Православної церкви України отець Олександр.

Присутні згадали подвиг цих Героїв та всіх українців, які загинули за свободу та територіальну цілісність України. Тепло згадували своїх учнів вчителі Овруцького ліцею №4: Валентина Ляшенко, Тетяна Басюк, Олена Тимошенко, Єва Левківська, запевняючи, що світла пам'ять про колишніх випускників назавжди залишиться у їхніх серцях.

Директор ліцею Ярослав Северенчук зазначив, що відкриття меморіальних дощок саме цього дня є символічним, адже 20 лютого вся Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Начальник 1 – го відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук віддав належну шану пам’яті Героїв.

«Герої, пам'ять яких ми сьогодні увіковічуємо, будуть завжди прикладом для всіх нас. Їхньому героїзму ми завжди будемо віддавати шану і повагу» - відмітив міський голова Іван Коруд.

Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання.

Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним Зінькова Ігоря Івановича, Дубка Дмитра Ігоровича, Купи Валерія Анатолійовича та Пашка Олексія Петровича.

Після чого учасники заходу поклали квіти на знак великої шани та вічної пам’яті.

Для освячення меморіальних дощок запрошено настоятеля Свято – Макарівського храму Православної церкви України отця Олександра.