Урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Героя - Гершгорина Олега Яковича

Фото без опису19 лютого 2023 року в селі Підруддя на адмінбудівлі Підрудянського старостату Овруцької міської ради було відкрито меморіальну дошку на честь Героя, Почесного громадянина міста Овруч (посмертно), учасника російсько – української війни: молодшого сержанта Гершгорина Олега Яковича, радіотелеграфіста відділення управлінського взводу, управлінської бригади артилерійської групи ВЧ А-1376, який загинув під час ракетного удару на станції м. Покровськ Донецька область, 10 вересня 2022 року,

Вшанувати світлу пам’ять Героя зібралися рідні, друзі, знайомі, односельці. Участь у відкритті взяли Овруцький міський голова Іван Коруд; староста Підрудянського старостинського округу Валентина Ломака, начальник 1 відділу Коростенського РТЦК та СП, підполковник Ігор Кобельчук.

Невимовний біль втрати, сльози переповнили очі всіх присутніх, коли прозвучали теплі слова на адресу Захисника від учасників заходу.

«Дорога родино, розділяю ваш біль. Загибель Олега Яковича – це непоправна втрата для всієї нашої громади. Нехай ця меморіальна дошка буде символом пам’яті про Героя» - сказав міський голова Іван Коруд.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано дружині Оксані та доньці Лесі.

Вшанували пам'ять Героя хвилиною мовчання.

Священнослужитель освятив пам'ятний знак.

Вічна і світла пам'ять полеглому захиснику України!

Герої не вмирають!